İzmir’de En İyi Burun Estetiği Doktorları Kimlerdir?

Estetik ameliyatlar arasında en çok tercih edilen burun estetiği konusunda İzmir’de doktor tavsiyesi arayan okurlarımız için bir liste hazırladık.

Estetik operasyonlar insanların kendini daha iyi hissetmeleri ve özgüvenlerinin yerine gelmesi için oldukça önemlidir. Bu yüzden operasyon kararı verdikten sonra en önemli konu doktor seçimi olmaktadır. Doktor seçiminin bilinçsiz yapılması estetik operasyonda şans işidir. Çünkü nefes alma sorunlar, şekil bozuklukları ve hastayı memnun etmeyecek sonuçlar alınması durumunda, ikinci bir operasyon kaçınılmaz hale gelebilir.

Başarılı bir şekilde sonuçlanan estetik operasyon, hastanın nefes almasını engellemediği gibi, görsel açıdan da yüz şekline en uygun sonucu vermektedir. Bu yüzden operasyon kararı kadar önemli olan doktor seçiminde, hastanın operasyon sonrasında da doktorla iletişim kurma şansının olacağı alternatifler değerlendirilir.

Tek Seferde Başarılı Sonuç Almak İçin Doktor Seçimi Önemli

Doktor seçimi, özellikle hatalı burun estetiklerinden korunmak için oldukça önemlidir. Bu yüzden daha önce ameliyat yaptıran hastaların görüşleri, doktorun operasyon öncesi ve sonrası portofolyosu incelenerek karar verilir.

Büyükşehirlerde çok daha fazla alternatif varken, küçük şehirlerde bu durum biraz daha zor olabilmektedir. Çünkü hekimler talebin fazla olduğu büyükşehirlere yoğun bir şekilde göç etmiştir. Bu durumda doktor görüşmeleri için de belirli bir zaman ayırmak şarttır. Mesela kendinize bir liste yaparak, görüşmek istediğiniz hekimlerden randevu alabilirsiniz. Çoğu ilk muayene için ücret alınmamaktadır.

İzmir’de en iyi burun estetiği doktorları kimlerdir merak ediyorsanız hasta geri dönüşlerinden aldığımız sonuçları değerlendirerek, hekim seçiminizi yapabilirsiniz.

Profesör Dr. Ufuk Bilkay

İzmir’de en çok tercih edilen estetik operasyonlarda neredeyse %100 hasta memnuniyeti sağlayan Prof. Dr. Ufuk Bilkay, başarılı çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Meme ve burun estetiği alanında uluslararası bir başarıya sahip olan hekim, birçok makalesi yayınlanmış değerli hekimlerimiz arasındadır.

İzmirli kadınların birçoğu Ufuk Bilkay’ı tercih etmekte ve birbirlerine de hekime operasyon yaptırmalarını tavsiye etmektedir.

Prof. Dr. Halis Ünlü

Profesör estetik cerrahlardan olan Halis Ünlü de İzmir’in en çok tercih edilen hekimlerindendir. KBB (Kulak Burun Boğaz)  profesörü olan ve ileri düzey burun estetiği operasyonları yapan hekim, birçok başarılı ameliyat sonucu ile yurt içi ve yurt dışında görev almış hekimler arasındadır.

Dr. Cem Karas

Baş ve boyun cerrahisi uzmanı olan Dr. Cem Karas, burun alanında KBB uzmanı arayanların tercih edeceği bir hekim olabilir. Özellikle burun sorunu yaşayanlar ve nefes alma problemi bulunanlar için Cem Karas başarılı uygulamalarıyla dikkat çekiyor.

Dr. Cemil Tugay

Yurt dışı deneyimi olan hekimlerden olan Dr. Cemil Tugay da İzmir’de en çok tercih edilen estetik cerrahlar arasındadır. Özellikle burun estetiği konusunda başarılı uygulamalar yapan ve hastaların memnun kaldığı sonuçlar sunan hekim, halen İzmir’de görev yapmaktadır.

Dr. Cenk Tokat

Estetik cerrahi dili ile yapılan birçok operasyonun başarıyla uygulandığı İzmir’de en popüler estetik cerrahlardan biri olan Dr. Cenk Tokat da hasta memnuniyeti yüksek olan hekimler arasındadır. Estetik cerrahideki son gelişmeleri takip eden hekim, uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Tüm hekimlerimiz İzmir burun estetiği için tavsiye hekim arayan kullanıcılarımızın kararı ve görüşmeleri sonucu tercih edilebilir.

Faydalı Web Siteleri
http://estetiks.net/estetik-ameliyatlar/burun-estetigi-izmir/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *